PAR MUMS

2015. gada 5. aprīlī, pašā Rīgas sirdī, mēs plaši atvērām mūsu SPA salona „Elien Spa” durvis tiem, kas grib uz īsu laiku atbrīvoties no ikdienas rūpēm un pavadīt laiku sev par labu.

Mēs nosaucām salonu sieviešu vārdā Elien – kā mīlestības simbolu cilvēces daiļajam dzimumam.  Un piedāvājām saviem

Mēs nosaucām salonu sieviešu vārdā Elien – kā mīlestības simbolu cilvēces daiļajai pusei. Un piedāvājām saviem klientiem mūsu kopīgu 30 gadīgo profesionālo pieredzi. Studijā strādā divi meistari:

Image
Vladimir
Image
Vija

Ja godīgi atzīties, mēs neesam burvji. Mēs sirsnīgi mīlam savu lietu un dodam priekšroku „roku” darba kvalitātei, nevis visiem pārējiem SPA biznesa atribūtiem. Tieši pateicoties tam, mēs ne vienu vien reizi bijām par patiesi brīnumainu izmaiņu lieciniekiem cilvēku dzīvē, kuri izvēlējās apzinātas rūpes par sevi.

Mūsu organisms pats paziņo, kad ir jādod priekšroka tiešām kaut kam lielākam, nekā veikalu apmeklēšanai. Gadās, ka cilvēks ir uztraukts, slikti jūtas, bet nesaņem medicīnisko apstiprinājumu savām aizdomām, un tad gadījumu pēc viņš nokļūst masāžas meistaru gādīgajās rokās. Izejot masāžas kursu Elien SPA, kuru mēs rūpīgi atlasām katram individuāli, mūsu klienti jūtas atjaunoti un tiešām laimīgi!

Masāža var būt par efektīvu instrumentu, sniedzot neatliekamo palīdzību. Rīga – daudzu Eiropas ceļu krustceļš. Katru gadu pilsētu apmeklē vairāk par 1 miljonu tūristu. Skaistuma un iespaidu alkas liek pārsniegt savas fiziskās iespējas. Lūk, tāpēc dažreiz ceļotājiem steidzami ir vajadzīgs nevis ārsts, bet masieris!

Mēs esam ļoti priecīgi, kad Elien Spa atnāk sievietes – visatsaucīgākās SPA procedūras cienītājas. Gadās, nav viegli izcīnīt viņu uzticību, taču viņas ir visuzticīgākās klientes. Tikai 2 stundas nedēļā, kuras ir atvēlētas masāžai vai ietīšanai, uzlādē ar enerģiju supermāmiņas, supervecmāmiņas, biznesa lēdijas un brīvmāksliniekus, lai īstenotu jaunus ikdienas varoņdarbus.

Mēs gribētu aicināt vīriešus atrast sev laiku. Vispārējā masāža un muguras masāža tiek ieteikta izpildīšanai visiem bez izņēmumiem.

Mēs esam atklāti jaunām iepazīšanām un ticam, ka mūsu klientiem nav vajadzīgi Instagram filtri. Taču, kas var būt labāks par skaistumu, kas iziet no iekšpuses? Laipni ielūdzam Rīgā, un līdz tikšanās mūsu salonā!

  Ar mīlestību,
  Elien Spa